13.11.2017 13:42

Прихильників триатлону в Житомирі запрошують на «Триатлон-знайомство або #MakeMeTRI»

Всіх прихильників триатлону в Житомирі запрошують на «Триатлон-знайомство або #MakeMeTRI», яке відбудеться в середу, 29 листопада, в Житомирі за адресою вул. Покровська, 6. Початок - 18:00. Попередня реєстрація буде відкрита пізніше.

На зустрічі планується обговорити реалізацію масового спортивного заходу у 2018 році, розробку корпоративних програм та створення клубу триатлоністів в нашому місті. 

Зареєструватися на зустріч можна за цим лінком.

Спікери зустрічі - члени збірної команди України по триатлону, майстри спорту міжнародного класу та призери багатьох змагань європейського та світового масштабу Анна Абдулова, Єгор Мартиненко та Юлія Єлістратова. 

Захід розрахований на представників спортивних клубів, громадських організацій, представники малого й середнього бізнесу, а також всіх активних містян, які займаються та цікавляться як триатлоном зокрема, так і спортом взагалі.

Модератор - начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук. 

Зустріч входить до проекту «Житомир 2030: Інтегрований розвиток міста». Мета заходу - просування масового любительського спорту, а саме триатлону, та розвиток громади Житомира. 

Захід відбудеться за підтримки Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та GIZ, яка працює в Україні за дорученням Федерального уряду Німеччини.

ДОВІДКОВО
#MakeMeTRI - спортивний клуб, стоворений житомирськими триатлоністами Анною Абдуловою та Егором Мартиненко. Атлети тренують аматорів спорту до змагань з триатлону, плаванню та бігу.

Спортивний Житомир