30.11.2017 10:16

Єгор Мартиненко та Анна Абдулова провели в Житомирі триатлон-знайомство та презентували школу #MakeMeTRI

Поспілкуватися з найсильнішими триатлетами України, дізнатися багато нового про триатлон і найвиснажливіши гонки планети IronMan, в яких беруть участь навіть літні люди - все це можна було зробити на першому неформальному спортивному івенті в Житомирі "Триатлон-знайомство або #MakeMeTRI", який відбув в середу, 29 листопада. Захід зібрав понад три десятки житомирян, серед яких були як тренери і професійні спортсмени, так і просто любителі активного відпочинку та спорту. 

Спікерами зустрічі - відомі в Україні та її межами житомирські триатлети Єгор Мартиненко та Анна Абдулова - на початку зустрічі розповіли присутнім про триатлон, як один із найпопулярніших в світі видів спорту, який на сьогодні розвивається шаленими темпами не лише серед професіоналів, а й аматорів. Розповіли про гонки IronMan та показали не один мотивуючий відеоролик. А на завершення заходу презентували свою школу триатлону #MakeMeTRI та закликали всіх бажаючих до занять.

- На сьогодні в Україні триатлон набуває все більшої популярності серед аматорів. Я вже не кажу про міжнародний досвід. Любителі активно беруть участь у всеукраїнських змаганнях. При цьому представників Житомирщини серед аматорів практично немає. Тому ми вирішили виправити ситуацію і популяризувати триатлон у нашому рідному місті. Тим паче, що до мене постійно за порадами звертається величезна кількість людей. Тому ми з Анною вирішили відкрити власну дистанційну школу триатлону - #MakeMeTRI. Насправді в усьому світі подібні школи працюють давно, одна з найбільших в Україні нещодавно відкрилася в Києві. Вони давно довели свою ефективність і корисність, - розповів "Спортивному" Єгор Мартиненко.

Школа триатлону #MakeMeTRI працюватиме онлайн. Єгор Мартиненко та Анна Абдулова готуватимуть для кожного індивідуальні плани тренувань та підготовки, виходячи із стану здоров'я, підготовленості та тих задач, які хоче досягнути кожен з учнів.

- Ми будемо готувати індивідуальні онлайн-плани, які будуть корегуватися щотижня. Будемо підтримувати зв'язок та контроль за тренуваннями. Але для більш коректної роботи будемо відправляти людину до наших рекомендованих тренерів, які в Житомирі будуть проводити тренування по заданому плану. Все буде залежати від можливостей та цілі конкретної людини.

Хоча триатлон - дорогий вид спорту. Основною проблемою стане шосейний велосипед для змагань, але за словами Єгора, підготуватися до аматорських змагань зі спринту можливо за невеликий строк і з мінінмум фінансів. Вело в такому випадку можна їхати на звичайному гірському велосипеді. Підготовка ж до IronMan може зайняти до трьох років.

Школа #MakeMeTRI має запрацювати після відкриття сайту, яке заплановане на грудень.

Спортивний Житомир