04.06.2018 12:11

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виборола золото на Кубку Європи

Житомирянка Юлія Єлістратова виборола золоту медаль на Кубку Європи з триатлону в категорії Elite, а житомирський триатлет Єгор Мартиненко здобув четверте місце серед чоловіків. Змагання відбувалися 02-03 червня у Дніпрі. 

Про це повідомляє офіційний сайт федерації триатлону України.

За Кубок України боролися спортсмени з 26 країн. У змаганні жінок найсильніша триатлетка України ще зі старту чітко окреслила свої амбіції на перемогу. Юлія Єлістратова випливла третьою, потрапила в першу «пачку» на вело, з якою і дісталася транзитної зони. Вже на бігові головна фаворитка турніру не залишила суперницям жодних шансів, і з кожним кроком лише нарощувала відрив.

«Для мене ця перемога особлива, адже останнім часом мені часто не щастило: перед відповідальними стартами або під час них щось траплялося. Сьогоднішня перемога надала мені впевненості у власних силах», розповіла Юлія Єлістратова.

І якщо в змаганні жінок гегемонії Юлії Єлістратової мало хто здивувався, то коли на дистанцію вийшли чоловіки – підсумок гонки ніхто з експертів не брався прогнозувати… Після плавання, лідируючі позиції за собою застовпили чех Ян Волар та американець Алек Вілімовскі. Однак наші триатлети також продемонстрували свою майстерність. Житомирянин Єгор Мартиненко виборов четверту сходинку, хоча і змагався після важкої травми ключиці.

Спортивний Житомир