09.10.2017 10:24

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова знову на вершині п'єдесталу

Житомирській триатлетці Юлій Єлістратовій, яка нещодавно стала мамою, не було рівних на змаганнях у місті Акаба (Йорданія), де відбувся етап Кубка Азії та чемпіонат Західної Азії зі спринту та Кубок Азії з дуатлону. Спортсменка тріумфувала одразу в обох турнірах.

В спринті Юля, для якої плавання традиційно є проблемною дистанцією, після першого етапу була п'ятою, хоча розрив від лідера залишався мінімальним. На велодистанції житомирянка зберегла свою позицію, але змогла вирватися вперед під час бігу, випередивши найближчу конкурентку на 14 секунд.

Результати 2017 Aqaba ASTC Sprint Triathlon Asian Cup and West Asian Championships:

1 Yuliya Yelistratova (UKR) - 01:06:13 
2 Zsanett Bragmayer (HUN) - 01:06:27 
3 Oleksandra Kokhan (ITU) - 01:06:44
...
7 Vira Sosnova (UKR) - 01:10:25
...
10 Maryna Sokolova (UKR)- 01:11:25

Результати 2017 Aqaba ASTC Duathlon Asian Cup | Elite Women:

1 Yuliya Yelistratova (UKR) - 01:13:03
2 Zsanett Bragmayer (HUN) - 01:13:06
3 Vira Sosnova (UKR) - 01:13:14

"Чудове почуття знову опинитися на вершині п'єдесталу. Я дуже задоволена своїми перемогами у обох змаганнях, в яких я сьогодні брала участь: 2017 Aqaba ASTC Sprint Triathlon Asian Cup and Duathlon Asian Cup. Це був абсолютно новий досвід для мене, коли перерва між змаганнями була всього 90 хвилин. Звичайно, ноги втомилися на другому турі дуатлону, але я рада, що впоралася з цим завданням. Дякую Едуарду Панаріну за пораду взяти участь у змаганні та отримати такі важливі бали для Міжнародного союзу триатлону та Відділення НОК України в Житомирській області. Дякую за їхню підтримку і за те, що надали мені можливість поїхати до Йорданії," - поділилася своїми враженнями Юлія на своїй сторінці у соц. мережі Facebook. 

Тиждень тому вона здобула 12 місце на етапі Кубка світу в Китаї. Однак, тепер Юля вже завершила дистанцію, і як належить лідерові – на п’єдесталі пошани. А ще три місяці тому найсильніша триатлетка України стала мамою. Однак, Юлія не полишала тренування, тримала себе у формі й дуже швидко повернулася на дистанцію. Своїм швидким поверненням у спорт вона завдячує своєму чоловікові, який також допомагає спортсменці з дитиною.

"Я дуже вдячна своєму чоловіку і тренеру Володимиру Турбаєвському за його любов, за допомогу з дитиною і за важку і наполегливу роботу, щоб повернути мене у форму. Також мені дуже шкода, що він приїхав на гонку просто як "турист" і лише спостерігав, як інші чоловіки-спортсмени здобувають навийщі бали і перемагають.

Юлія Оріховська, Сергій Роздум, Спортивний Житомир