20.12.2017 09:58

Житомирські триатлети: «Готуємося в США, потім переїдемо на Кіпр»

Подружжя триатлетів з Житомира вже не вперше починає підготовку до наступного сезону за океаном. Анна Абдулова та Єгор Мартиненко нині перебувають у Каліфорнії, де закладають функціональний фундамент на прийдешній змагальний рік. Ми розпитали у Анни та Єгора про плани на підготовчий період, а також про підсумки сезону, що минає.

«Цей 2017-й рік виявився непростим для мене, - відверто зізнається Єгор Мартиненко. – Всьому провиною - дуже прикрий та неочікувано важкий перелом ключиці під час Чемпіонату Європи вибив мене із заздалегідь наміченої колії. На щастя, зараз я вже повністю відновився і готовий до нових звершень».

Своєю чергою, дружина Єгора Анна Абдулова залишилася власними виступами відносно задоволеною. «Та спортивна форма, якої мені вдалося досягти у другій половині року – мене дуже порадувала. Єдине - я не змогла себе повністю реалізувати. Через сімейні обставини, тяжку травму Єгора, мені довелося скасувати декілька запланованих стартів. У тому числі - чемпіонат України на олімпійській дистанції. Однак, повторюся: загальна динаміка більш ніж позитивна! Тому я сподіваюся її тільки примножити у 2018-му році».

За словами подружжя, підготовка до нового сезону буде розподілена на два етапи. Ну а головним змаганням у 2018-му стане континентальна першість.

«Ми вже розпочали підготовку до наступного сезону. Розділили її на дві частини: перша частина (до березня) відбуватиметься в Каліфорнії (США), а з березня по травень - на Кіпрі. Таке рішення обумовлене, в першу чергу, погодніми умовами. Після переїзду на Кіпр ми розпочнемо розстартовку на змаганнях, до яких буде зручніше діставатися територіально. Думаю, що початком стане турнір в Єгипті, але час покаже. Для нас обох пріоритетом є Чемпіонат Європи, який відбудеться в липні. До цього планується два Кубка світу та два Кубка Європи. Один з них – на рідній землі, в Україні! Ми з радістю відвідаємо Дніпро та виступимо там на континентальному кубку», - підсумувала Анна Абдулова.

Додамо, що в наступних матеріалах ми розповімо, де і як проходять підготовку до сезону решта спортсменів збірної України, а також підготуємо окремий передноворічний матеріал.

За матеріалами ФТУ 

Спортивний Житомир