20.01.2017 10:32

Житомирські триатлети готуються до нового сезону на Кіпрі

Житомирські триатлети Юлія Єлістратова та Єгор Мартиненко в складі збірної України готуються до нового сезону на Кіпрі. Також під керівництвом нового старшого тренера збірної Георгія Драгуляна працюють Іван Іванов, Сергій Курочкін, Олексій Сюткін та Інна Рижих. Одночасно з командою на Кіпрі проходять підготовку ще троє житомирян - Данило Сапунов, Анастасія Черненко та Анна Абдулова. Збори розпочадися ще до Нового року і зараз спортсмени повернулися до тренувань після невеликої паузи на свята.

На старті нового олімпійського циклу, хорошу передсезонну підготовку пройдуть також підростаючі покоління! Очікується, що невдовзі на навчально-тренувальний базовий збір за кордон відправляться також триатлети молодіжної та юніорської збірних команд України. Цікаво, що місцем дислокації спортсменів, швидше всього, стануть Грузія та Іспанія. І якщо підготовча робота на Піренеях – це вже як класика світового триатлону (зокрема, минулого сезону в Іспанії готувалися також спортсмени збірної Дніпропетровської області), то Грузія виглядає варіантом доволі екзотичним!

За словами головного секретаря Федерації триатлону України Едуарда Панаріна, варіант зі збором на іберійській землі є доволі ощадливим і практичним – тож, до нового сезону молоді триатлети, швидше всього, готуватимуться в країні безкінечної весни.

Спортивний Житомир