11.04.2017 13:28

Житомиряни виграли срібло і бронзу на Кубку України з триатлону в Ужгороді

Житомиряни успішно виступили на Кубку України з триатлону, який 8-9 квітня 2017 року відбувся в Ужгороді. Наша Марта Покотило та Діана Лісовська фінішували відповідно другою та третьою, вигравши срібло і золото у жіночих змаганнях. Обидві дівчини - вихованки ОШВСМ, тренера Кирилович Н.М. ВІтаємо призерів змагань.

Перемогу ж на дистанії святкувала  22-річна львів’янка Любов Булавенець, яка на 9 секунд випередила Марту Покотило.

З тією ж самою точністю відбувся розподіл місць і в змаганні чоловіків: львів'янин Михайло Климко на 7 секунд був швидшим за срібного призера, Дениса Кириловича з Житомира. А чільну трійку лідерів замкнув ще один житомирянин Кирило Івашков.

Зазначимо, що в змаганні взяли участь переважно спортсмени з Житомира та представники столиці Закарпатського краю. Своєю чергою, львів’ян на першому етапі Кубка України було лише троє і двоє з них здобули золоті медалі.