29.08.2017 10:51

Житомирянка Юлія Єлістратова прокоментувала своє повернення у великий спорт після народження дитини

Лише два місяці після народження дитини відома українська триатлетка Юлія Єлістратова знову повернулася на п’єдестал пошани. Не так давно житомирянка стала другою на Кубку Хортиці. По свою срібну медаль вона вийшла з малюком на руках. Але зупинятися на досягнутому молода мама не збирається - вже в цьому році воона планує зробити кілька міжнародних стартів. 

- Природно, що з народженням малюка багато що змінилося в нашому житті, - розповідає Юлія Єлістратова. - Часто доводиться коригувати тренувальний графік, менше часу залишається на сон і відновлення. У той же час, сім'я мене надихає на нові досягнення, з'являються додаткові сили і енергія! Відчутна допомога і підтримка чоловіка, мами, близьких, завдяки чому я можу тренуватися практично в звичному режимі. У світовому спорті є безліч прикладів, коли спортсменки приходили до рекордів після народження дітей. У триатлоні для мене прикладом служить олімпійська чемпіонка і призер Нікола Спіріг, яка після народження сина зуміла взяти срібло в Ріо, а тепер виховуючи ще й дочку, знову повернулася в спорт.

Також Юлія поділилася емоціями від срібної медалі на Кубку Хортиці:

- В особистій гонці я була другою, але на даному етапі це срібло було для мене маленькою перемогою. Рішення виступити на Кубку Хортиці я прийняла ще підчас вагітності. Це рішення мені далося не легко, і спочатку було доволі туманним. Однак я вважаю, що такі гонки дуже потрібні вже на початкових етапах підготовки для більш оперативного і успішного повернення до «своїх результатів». Подібним чином я два роки тому, переборовши страх, вирішила виступити на Кубку України в Запоріжжі через 4 тижні після важкого падіння, і це дозволило мені відчувати себе набагато впевненіше двома тижнями пізніше на етапі Кубка Європи в Ризі. Я дуже рада тому, що в українському календарі в зручні для мене терміни виявився Кубок Хортиці, виступ на якому став для мене кроком вперед до осінніх міжнародних змагань. Сам турнір у Білій Церкві традиційно пройшов на вищому рівні, це один з моїх улюблених стартів.

Спортивний Житомир