15.12.2017 16:19

«Федерація спортивного туризму» отримала сучасні базові станції для спортивного орієнтування

Впродовж 2017 року Житомирська міська рада реалізовує Грант міського голови для спортивних громадських організацій на підтримку розвитку різних видів спорту.

«Переможцями цього року стали 11 громадських організацій, які отримали ту чи іншу суму переважно на придбання спортивного інвентарю або проведення змагань. Одним з переможців стала «Федерація спортивного туризму», якому, в рамках гранту, було придбано базові станції для спортивного орієнтування. Це обладнання дасть можливість обслуговувати змагання всеукраїнського та європейського рівнів», – розповіла Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Голова ГО «Федерація спортивного туризму» Віталій Святненко розповів, що у наступному році планує провести Кубок С.П. Корольова, що збере 150-200 учасників.

Сучасне обладнання допоможе спортсменам відслідковувати результати та вдосконалювати власні вміння у спортивному орієнтуванні.

«Такі бази встановлюють на кожному пункті, учасник прибігає, зі своїм чіпом і на фініші коли зчитується інформація відразу отримуємо результат. Коли учасник бачить на фініші результат кращого спортсмена, дуже легко порівняти і виявити на якому проміжку часу було допущено помилку, що і стала причиною поразки», – зазначив Микола Оверківський, тренер Житомирського центру туризму.

Спортивний Житомир