30.04.2015 07:28

Коростишівці привезли нагороди з чемпіонату України зі спортивного орієнтування

З 23 по 26 квітня в Києві відбувся Чемпіонат України серед юніорів та юнаків зі спортивного орієнтування. На мальовничих схилах біля с. Пирогів змагалось понад 600 учасників з усіх областей України. Були навіть представники АР Крим, Луганщини та Донецька. І хоча представники Житомирської області в загальнокомандному заліку опинилися аж на 27 позиції, наші спортсмени без медалей не залишилися.

Естафетна команда "Коростишів sports team" в складі Русецької Вероніки, Тепенчак Олександри та Русецької Марії виграла бронзу зі спортивного орієнтування.

Коростишівець Сергій Русецький, майстер спорту міжнародного класу, двічі став чемпіоном України в групі Ч-35 - на середній дистанції і на довгій дистанції. Він же став срібним призером в естафеті Ч-110 (поза конкурсом).

А вже 10 травня на Житомирщині в селі Дениші відбудеться відкритий чемпіонат Житомирської області зі спортивного орієнтування (лісовий масив біля санаторію «Дениші», місце старту буде оголошено за 2 доби на сторінці в контакті «Орієнтування та туризм в Житомирській області»).