07.08.2017 14:11

На день міста в центрі Житомира встановлять 16-метрову стіну для змагань зі скелелазіння

До 1133-річчя міста житомиряни матимуть змогу ближче познайомитися з таким видом спорту як скелелазіння. 9-10 вересня на вулиці Михайлівській відбудеться Кубок України зі скелелазіння на штучному рельєфі серед дорослих. Детальніше про це «Спортивному Житомиру» розповіла директор громадської організації "Клуб пригод" Френд " Тамара Мерцедіна, яка є одним з організаторів турніру.

«Це має бути великий спортивний захід. Такого у Житомирі раніше не було. У Кубку братимуть участь спортсмени міжнародного класу з усієї України. Вони будуть змагатися між собою для того, щоб підвищити свій статус в загальноукраїнському рейтингу. Для цієї події буде споруджено велику стіну, на якій будуть зроблені надскладні траси. ЇЇ розміри сягатимуть 16 м у довжину і 4,5 м у висоту».

Тамара Мерцедіна також розповіла, що 9 вересня буде проведений Кубок Житомира зі скелелазіння. У ньому зможуть взяти участь усі бажаючі. Для цього потрібно буде пройти попередню реєстрацію та мати з собою спеціальне взуття.

У суботу учасники Кубку України пройдуть кваліфікацію. А у неділю відбудеться безпосереднє змагання.

«Учасники Кубку Житомира будуть нагороджені призами від українських спортивних магазинів, а також – дипломами, грамотами, кубками. Щодо Кубку України, то ми зараз працюємо над питанням призового фонду. Скоріше за все це буде грошова винагорода,» – зазначила Мерцедіна.

Організаторами заходу є громадська організація "Клуб пригод" Френд", Житомирська обласна та Всеукраїнська федерації альпінізму і скелелазіння за підтримки Житомирської міської ради.

Юлія Оріховська для Спортивного Житомира