10.10.2018 13:33

На околицях Житомира відбудеться 160 кілометрова мультигонка «Гора Пригод 2018»

Цими вихідними, 13-14 жовтня, на околицях Житомира відбудеться мультигонка «Гора Пригод 2018». На всіх любителів справжніх пригод чекатиме дві дистанції на вибір - 160 та 80 кілометрів та чимало сюрпризів. Діставатися фінішу потрібно буде велосипедом, каяком, роликами та на своїх двох, долаючи також технічні етапи. Команди з двох людей має долати дистанцію в режимі нон-стоп.

В програмі перегонів передбачено два класи дистанції: 

• Велика пригода: команда - 2 людини
- протяжність: близько 160км
- контрольний час: 24 годин
- дисципліни: велосипед 100км, орієнтування-трекінг 30км, каяк 20км, ролики 10км, технічні етапи
- залік загальний

• Мала пригода: команда - 2 людини
- протяжність: близько 80км
- контрольний час: 10 годин
- дисципліни: велосипед 50км, трекінг-орієнтування 20км, каяк 10км, технічні етапи
- залік: загальний

До участі в змаганнях допускаються особи не молодші 18 років для класу «Велика пригода», та не молодші 16 років для класу «Мала пригода». Стан здоров’я учасників має дозволяти їм переносити довготривалі фізичні навантаження. Також має бути сплаченим стартовий внесок. 

Для подачі заявки на участь необхідно внести необхідні дані в форму реєстрації на сайті BikePortal https://goo.gl/7CPptc

Поіменні заявки подаються у мандатну комісію до 16:00 годин 13.10.2018р. для класу «Велика пригода», та до 6:30 14.10.2018р. для класу «Мала пригода».

Завданням команди є подолання дистанції у повному складі за мінімальний час. Учасники пересуваються по дистанції в режимі non-stop і використовують лише той спосіб пересування, який передбачено для кожного з етапів. Фіксація пересування команди по дистанції відбувається на контрольних пунктах (КП), де організаторами може бути передбачено подолання певних природних чи штучних перешкод. Команди самостійно визначають темп руху, місце та час свого відпочинку на дистанції. Відстань між членами команди не може перевищувати 20м(на велосипеді - 50м). Штраф - дискваліфікація.

Для подолання дистанції учасники отримують декілька видів карт (спортивні, генштаб, супутник) та легенди КП, які несуть в собі інформацію про: 

• Місце знаходження КП
• Місце розміщення станції відмітки
• Необхідність виконання на КП спеціального завдання
• Час роботи КП (якщо такий назначено суддями).

Отримання карт відбувається безпосередньо перед стартом кожного етапу.

Всі команди класу стартують одночасно. 

Траса перегонів складається з декількох етапів з різними способами пересування, які визначаються на місцевості встановленими організаторами контрольними пунктами (КП). Вид пересування на етапі регламентовано організаторами і не може бути самостійно змінений. Команди рухаються в межах етапу по маршруту від КП до КП, проходячи їх послідовно у заданому напрямку(виключення – етапи орієнтування по вибору). Вибір шляху між КП є довільним і визначається кожною з команд самостійно. На кожен контрольний пункт команда має прийти у повному складі і з усім обов’язковим спорядженням. 

Час старту кожного етапу, а також загальний час проходження деяких етапів буде лімітовано. «Відсидки» на дистанції не передбачені.
При запізненні команди до закриття етапу, вона отримує штраф в десятикратному розмірі часу запізнення.

Спортивний Житомир