26.01.2017 10:42

На Житомирщині відбудеться ICE TRAIL – ультрамарафон крижаним покривом річки Уж

Вже у цьому році організатори Chornohora Sky Marathon запрошуюсь всіх любителів бігу по бездоріжжю приєднатися до першої трейл ліги в Україні –  Ukrainian Trail League.

18 лютого 2017 року відбудеться перший забіг серії Ukrainian Trail League – ICE TRAIL. Подія проходитимена території Коростенського району Житомирської області в селі Горщик.

Підкорення головної траси змагань Ice Trail 50 км, де 50% кілометражу проходить замерзлими поверхнями водойми, може стати першим кроком до отримання звання кращого бігуна UTL 2017.

Варто зауважити, що для учасників, які не готові брати ультрамарафонську дистанцію 50 км, в рамках фестивалю ICE TRAIL буде проведено коротші забіги: Winter Fun 10 км – хто вирішив спробувати себе в трейлах під хештегов #вперше та Snow Trail 25 км – для тих, хто в темі.

“Ідею Ukrainian Trail League підтримую. Вважаю за необхідність не обмежуватися гірською місциною та урізноманітнити трейлові старти в Україні. На фестивалі ICE TRAIL буду бігти дистанцію 50 км, це мій перший зимовий ультратрейл. Мета – початок підготовки до гірських забігів” –  коментує учасник Павло Биченок, інженер комп’ютерних систем.

“Взимку зазвичай тренування відбуваються не так інтенсивно. ICE TRAIL гарна можливість розпочати сезон. Зареєструвався на дистанцію 25 км, очікую морози та міцний лід під ногами” –  додає інший учасник Билим Сергій, тренер фітнес-клубу.

ICE TRAIL є частиною Ukrainian Trail League, забіги якої будуть проходити в різних регіонах та за різних природних умов. Для ICE TRAIL ми обрали красиву місцевість Житомирського Полісся із замерзлими водоймами річки Уж” –  пояснюють організатори.

За бажанням, всю необхідну інформацію можна знайти на сайті http://ukrainiantrailleague.com.ua

Спортивний Житомир