18.05.2016 11:33

У Житомирі вперше відбудуться змагання з боулдерінгу

19 травня житомирян запрошують на турнір з боулдер-тейблу. Змагання зі справжнісінького «альпінізму на столі» у місті відбудуться вперше, а найспритніші скелелази отримають цінні подарунки для походів та мандрівок.

Боулдер-тейбл (table boulder – з анг. лазити по валунах) – доволі новий вид спорту, варіант класичного боулдерінгу. Цей вид скелелазіння започаткували в одному з містечок штату Колорадо, чий ландшафт вкритий високими кам'яними брилами. Суть змагання в тому, щоб якомога швидше пройти непросту трасу або кілька трас.

Взяти участь у змаганнях

У боулдер-тейблі завдання спрощується: замість того аби дертися по кам'яних брилах, вам потрібно «здолати» простий стіл для пікніка. Здавалося б, нічого складного, але це тільки на перший погляд. Спробуйте пройти кілька кіл, жодного разу не зачепивши чорний мат, і ви відчуєте себе справжнім скелелазом. Бали не надаються, якщо ви все ж торкнулися підлоги будь-якою частиною тіла.

Хто ж переможе?

Кожен учасник турніру має часовий ліміт – 2 хвилини, за які потрібно пройти якомога більше кіл. По закінченню цього терміну підраховується сума балів, яка залежить від складності кіл і їх загальної кількості.

Як взяти участь?

Напередодні змагань організатори запрошують усіх охочих взяти участь у тренуваннях, які триватимуть два дні: 17 травня (з 17:00 до 20:00) і 18 травня (10:00- 20:00) у магазині Gorgany.com у Житомирі, що на вул. Київській 65. Щоб взяти участь у змаганнях або тренуваннях, будь ласка, зареєструйтесь.  

Якщо у вас виникнуть запитання, радо відповімо: 

тел. 063 260 60 33, 096 260 60 55
email: zhytomyr@gorgany.com

Спортивний Житомир