14.02.2017 09:27

В Житомирі відбулися змагання зі спортивного туризму на кубок центру ФЗН «Спорт для всіх»

В суботу, 11 лютого 2017 року, за ініціативи Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», у спортивному залі Житомирського торгівельно-економічного коледжу Київського національного торгівельно-економічного університету відбувся фізкультурно-оздоровчий захід зі спортивного туризму на кубок Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима».

Головною метою заходу є популяризація масових занять фізичною культурою серед різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку шляхом залучення дітей, підлітків та дорослих до занять спортом, запровадження сучасних стандартів активного дозвілля, а також пропаганда здорового способу життя.

Напередодні заходів в спортивному залі закладу була створена спеціалізована траса, яка включає такі елементи, як навісна переправа, паралельні мотузки, кутопохилу переправу вниз, скельний підйом, скельний траверз та інші елементи.

За нагороди боролися команди житомирян, команда Житомирського торгівельно-економічного коледжу Київського національного торгівельно-економічного університету та гості з області, представники Коростишівського району с. Студениці.

Змагання розраховані на початківців, в них брали участь діти від 10 років. Рівень учасників також самий різний - від новачків, які вперше беруть участь у подібних змаганнях, до вже призерів змагань всеукраїнського рівня.

Усі команди-учасниці були нагороджені дипломами, команди-призери заходу нагороджені медалями, дипломами, а команда-переможець - медалями, дипломами та кубком Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх».

Спортивний Житомир