31.01.2017 15:34

В Житомирі відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивного туризму. ФОТО

Відкритий чемпіонат Житомира зі спортивного туризму в закритих приміщеннях відбувся минулими вихідними в приміщенні житомирського торгово-економічного коледжу. Спеціально до змагань в спортивному залі закладу була створена спеціалізована траса, яка включає такі елементи, як навісна переправа, паралельні мотузки, кутопохилу переправу вниз, скельний підйом, скельний траверз та інші елементи.

Оскільки в Житомирі не так вже й багато людей займаються туризмом, вирішили робити відкриті змагання. А відтак, окрім житомирян та команди коледжу, за нагороди турніру боролися гості з області. Були тут, наприклад представники Романова і Студениці.

- Вперше подібні змагання відбуваються в коледжі. Буквально два дні тому ми завершили монтувати дистанцію - навішували мотузки, робили зацепи. Все знімається і виставляється за півгодини. Потім все це можна буде використовувати в подальшому для занять туризмом і воно не заважатиме іншим видам спорту в залі. Загалом траса проста - першого рівня. Адже змагання розраховані на початківців, в них брали участь діти від 10 років. Рівень дітей також самий різний - від новачків, які вперше беруть участь у подібних змаганнях, до вже призерів змагань всеукраїнського рівня. - розповів "Спортивному Житомиру" головний суддя змагань Левчук Леонід Іванович.

Організатори змагань планують проводити подібні змагання в коледжі й надалі. Також на базі коледжу займатиметься група спортивного туризму.

Спортивний Житомир