15.09.2017 10:29

Житомирський обласний центр туризму та краєзнавства проводить набір дітей віком від 10 років

Житомирський обласний центр туризму та краєзнавства – це позашкільний навчальний заклад, основними напрямки діяльності якого є  спортивний туризм, краєзнавство та національно-патріотичне виховання учнівської молоді.

Заклад запрошує дітей на навчання у секціях:

 Краєзнавство:

-геологічний гурток

-історичне краєзнавство

-літературне краєзнавство

-екологічне краєзнавство

-географічне краєзнавство

Спортивне відділення:

-туристське багатоборство

-спортивне орієнтування

-пішохідний туризм 

Стати учнем центру можна з 10 років. Однак можливі винятки при великому бажанні та прояві здібностей у дитини.

Заняття проводять досвідчені педагоги та тренери. Займаються діти в основному по 6 годин на тиждень, тобто по 2-3 рази.

Основний набір учнів відбувається протягом вересня. Але і протягом року кожен бажаючий може долучитися до навчання. Для цього потрібно прийти у центр за адресою м. Житомир вул. Перемоги, 54. Окрім цього по школах області також працюють тренери закладу, які можуть записати дитину.

Вимоги до бажаючих навчатися у центрі стандартні: заява від батьків та медична довідка.

Вихованці закладу зможуть не лише здобути знання з туризму та краєзнавству, а й застосовувати їх на практиці. Учні регулярно їздять на обласні на Всеукраїнські змагання. Витрати поїздок частково оплачує центр, а частково –  батьки.

Вже 28 вересня юні спортсмени візьмуть участь у 58-му Чемпіонаті області із пішохідного туризму, який відбудеться у с. Зарічани. Житомирського району.

В майбутньому Житомирський обласний центр туризму та краєзнавства планує розвивати секцію туризму, а саме скелелазіння, тому що воно є олімпоійським видом спорту. Також в наступному навчальному році заклад хоче приймати дітей з п’яти років.  Для цього потрібно провести підготовку тренерів, щоб вони мали змогу знайти підхід до маленьких учнів.

Юлія Оріховська. Спортивний Житомир