04.12.2018 14:07

Біоресурс - Прибилів - 0:3. Фоторепортаж матчу 3 туру Першості України з волейболу у Житомирі

У суботу, 01 грудня, в Житомирі місцевий ВК "Біоресурс" зіграв із СК "Прибилів" у рамках 2 туру Першості України з волейболу.

Гості приїхали на етап в якості фаворитів і вже на початку матчу досить впевнено перегравали господарів. Але житомиряни зуміли зібратися і не лише відіграти різницю в очках, але й вирватися вперед. Однак втримати перевагу не вдалося - досвідченіші гравці "Прибилова" змогли вирвати перемогу в першій партії з мінімальною перевагою - 25:23. В другій партії житомиряни ще намагалися боротися за очки, але знову програли 20:25. А в останній партії гості змогли впевнено і остаточно дотиснути менш досвідчених житомирян і здобути перемогу у зустрічі із рахунком 3:0.

Пропонуємо вам невеликий фотозвіт із гри.