02.11.2018 15:52

Житомирський ВК «Житичі» розпочав третій етап Кубку України із перемоги над вінничанами 3:1. ВІДЕО

Житомирський волейбольний клуб «Житичі» впевнено стартував у третьому етапі Кубку України із волейболу серед чоловіків сезону 2018-2019 років. У першій зустрічі житомиряни обіграли «МХП Вінниця-2» із рахунком 3:1.

В першій партії «Житичі» впевнено вели у рахунку, але вінничани скористались кількома помилками житомирян. Втім, у наступних партіях підопічні Сергія Терейковського на відмінно виконали роботу над помилками і тричі поспіль обіграли вінницьку команду.

«Прийшов повний зал і десь здали нерви. Ми вели, але потім більше на своїх помилках програли першу партію. Потім ми зібралися, вимкнули свої помилки і просто робили свою роботу. Вінниця - молода і перспективна команда, але ми вдома і ми повинні були брати три очки», - розповідає капітан ВК «Житичі» Володимир Мірчев.

За словами капітана «Житичів», перемога у наступному матчі над «Локомотивом» гарантує житомирянам вихід до наступного етапу Кубку України з волейболу серед чоловіків. Саме тому до п’ятничної зустрічі із харків’янами команда підійде максимально сконцентрованою.

«Це вже третій етап. Більш слабкі команди, напевно, пішли попередніх етапах, а тут залишаються команди, які все хочуть грати в наступному. четвертому етапі. У ньому залишиться вісім найсильніших команд. Ми граємо з харківським «Локомотивом». Так, це не той склад, які в минулому році став віце-чемпіоном, але так по волі жереба сталося, що ми вже грали з «Локомотивом» у другому етапі у них в гостях у Харкові. Для нас все вдало склалося, ми виграли 3:0 і взяли три очки. Вони напевно будуть намагатися взяти реванш, ну, а нам в рідних стінах потрібно вистояти і здобути перемогу. Добути заповітні очки і довести, що перемога в Харкові не була випадковістю», - розповів головний тренер ВК «Житичі» Сергій Терейковський.

Наступний матч ВК «Житичі» зіграє проти харківського «Локомотиву» у п’ятницю 2 листопада о 18:00.

Спортивний Житомир