23.03.2016 09:54

Житомирська "Полісяночка" взяла реванш у полтавчанок у VІ турі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги

Команда Житомирської міської дитячо-юнацької спортивної школи №1 "Полісяночка" успішно відіграла VІ тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 1999 р.н., який відбувся в м. Рівне 18-19 березня 2016 року.

У стартовому поєдинку житомирянки обіграли дівчат з Полтави. «Полісяночка » з перших хвилин перехопила ініціативу і виграла першу чверть 18:13. А далі розпочалася безкомпромісна боротьба. Останні хвилини ІV четверті стали надзвичайно напруженими, оскільки житомирянки вели в рахунку з перевагою всього на 1 очко. Бугайчук Дар’я в останні 5 секунд влучно закинула 3-х очковий кидок і таким чином дівчата виглали з рахунком 60:56. До речі Даша за підсумками цієї зустрічі стала найрезультативнішим гравцем, принісши команді 28 очок.

Нагадаємо, що в ІV турі "Полісяночка" зазнала поразки від полтавчанок, програвши з різницею в 28 очок.

В другому поєдинку наші дівчата зустрілися з командою м. Дніпропетровськ. Полісяночка змогла достойно протистояти лише 3 хвилини гри, протягом яких на табло лишалися нулі. Далі суперниці заволоділи ініціативою. Поєдинок закінчився з рахунком 73:25. Самим результативним гравцем нашої команди у цій зустрічі стала Дар’я Тичина, яка принесла команді 21 очко з 25.

Команда СДЮСШОР №5 м. Дніпропетровськ залишається лідером змагань.

Спортивний Житомир

Теги:ВЮБЛ діти ДЮСШ№1

Подібні новини