05.09.2018 15:36

Житомиряни виграли медалі на відкритому командному чемпіонаті України з велоспорту!

Спортсмени Житомирської ОШВСМ взяли участь у відкритому командному чемпіонаті України з велоспорту в індивідуальній груповій гонці, індивідуальній гонці на час, який з 29 серпня по 02 вересня 2018 року відбувся в Івано-Франківський області.

Наша Тетяна Ященко виграла золото в індивідуальній гонці на час серед юніорок та перше місце у груповій гонці серед юніорок.

Ященко Тетяна, Пастух Діана, Свінціцька Ксенія, Веселовська Лілія стали кращими в командному заліку індивідуальної групової гонки та третіми - в командному заліку індивідуальної гонки на час серед юніорок.

Покотило Євгеній, Шакалов Сергій - четверті в командному заліку індивідуальної гонки на час серед чоловіків.

Кухар Віталій посів четверте місце в командному заліку індивідуальної групової гонки серед чоловіків до 23 років.

Вітаємо спортсменів та тренерів Столяра М., Дорошука І., Пархоменка Р., Федорову О.!