12.09.2017 11:00

Житомирянка Тетяна Ященко виграла золото на осінньому чемпіонаті України з велоспорту

Минулими вихідними, 07-10 вересня 2017 року, у Тернополі відбувся відкритий осінній чемпіонат України з велоспорту серед дівчат. Житомирську область на цих змаганнях представляла спортсменка ОШВСМ Тетяна Ященко (тренери Столяр М.Г., Пархоменко Р.В.).

Тетяна Ященко перемогла в індивідуальній гонці на час та гонці критеріум. В індивідуальній груповій гонці Тетяна посіла 3 місце.

Загалом перегони у Тернополі зібрали рекордну кількість учасників у 230 чол. із 32 команд з усієї України змагались за титул переможця. Вперше змагання можна сміливо називати міжнародними адже прийняли участь в них команди із Молдови та Білорусії.