ЄдиноборстваВільна боротьба

Дата: 16.04.2018 12:34
У Львові 14 квітня 2018 року відбувся відкритий Всеукраїнський турнір пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів, володаря Кубка світу з вільної боротьби Ігоря Первачука.
Дата: 02.04.2018 11:48
З 26 по 29 березня 2018 року в м. Южне відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 1998-2000 р.н. Участь у змаганнях взяли вихованці житомирської ОШВСМ.
Дата: 12.03.2018 12:26
Представники Житомирщини взяли участь у чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н., який 05-09 березня відбувся у Бахмуті (Донецка обл.). Ці змагання стали відбірковими до національної збірної, яка представлятиме нашу країну на чемпіонаті Європи, який відбудеться в Києві з 21 по 30 квітня 2018 року.
Дата: 28.02.2018 17:05
З 22 по 25 лютого в Києві проходив Міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам (чоловіки) (ІІ ранг).
Дата: 26.02.2018 15:47
Минулими вихідними, 23-25 лютого, в Києві відблися одні з найпотужніших борцівських турнірів - ХХІІ Міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам.
Дата: 21.12.2017 15:18
У спортивній залі Малинської ДЮСШ ім. Й.Л.Кульчицького 22-23 грудня відбудеться шостий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Крок до Олімпу» на призи срібного призера ХХХ Олімпійських ігор Валерія Андрійцева.
Дата: 11.12.2017 16:48
Спортсмени житомирської ОШВСМ здобули три бронзові нагороди на Кубку України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок, який 08-08 грудня 2017 року відбувся у Броварах, що під Києвом.
Дата: 23.06.2017 09:36
Документальний фільм про олімпійського чемпіона з вільної боротьби, малинчанина Валерія Андрійцева отримав головний приз Всеукраїнського конкурсу телепрограм «Світ спорту» Національного олімпійського комітету
Дата: 12.06.2017 13:25
У п'ятницю 9 червня, в Житомирі відбулися фінальні сутички чемпіонату України-2017 по вільної та греко-римської боротьби серед чоловіків та жінок.
Дата: 09.06.2017 11:45
В Житомирі триває чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби. В другий день турніру 08 червня на килимах ФОКу змагалися найсильніші борці вільного стилю у вагових категоріях - до 61, 65, 70, 74 кг. та греко-римського стилю у в/к - до 66, 71, 75, 80 кг. Практично всі лідери підтвердили свій статус.
Дата: 08.06.2017 10:20
В середу, 07 червня, в Житомирі стартував чемпіонат України з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед дорослих. В перший день змагань за медалі боролися жінки, а також чоловіки вільного і класичного стилю в найлегших вагових категоріях. На жаль, в цей день представників Житомирщини серед переможців та призерів не було.
Дата: 12.05.2017 10:19
Вихованець житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Сергій Мохорт (тренер-викладач Ткачук Олександр Миколайович) виграв бронзу на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби «Чорне море».
Дата: 03.04.2017 11:00
Новоград-Волинська команда у складі 9 борців взяла участь у традиційному юнацькому турнірі з вільної боротьби, якій 01 квітня завершився у Ковелі. Загалом турнір зібрав близько 270 спортсменів з України та кадетську збірну Польщі.
Дата: 12.12.2016 14:08
Вихованка Новоград-Волинської школи вільної боротьби Світлана Рижикова виграла кубок України з вільної боротьби серед жінок та чоловіків, що проходив у м.Бровари наприкінці листопада.
Дата: 24.10.2016 09:35
Троє звягельчан взяли участь у традиційному міжнародному турнірі із вільної боротьби серед юнаків та дівчат «Трускавецькі джерела», який минулого тижня відбувся у Трускавці. Двом із них вдалося потрапити у призери.
Дата: 14.09.2016 14:48
Вихованка Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності, звягельчанка Анастасія Лавренчук (тренер Мельник Сергій Миколайович) візбме участь в чемпіонаті світу з вільної боротьби серед кадетів, який відбудеться 12-18 вересня 2016 року в м. Тбілісі (Грузія).
Дата: 12.09.2016 10:39
Днями у Франції закінчився чемпіонат світу серед молоді з вільної боротьби, де наша збірна завоювала трєте командне місце! До складу збірної України входила спортсменка з Новограда-Волинського — Юлія Лісовська (вагова категорія — 67 кг), яка посіла 7 місце в особистому заліку.
Дата: 21.08.2016 18:23
Срібний призер Олімпійських ігор в Лондоні, малинчанин Валерій Андрейцев в чвертьфіналі змагань в Ріо, у ваговій категорії 97 кг., був сильнішим за представника Киргизії Магомеда Мусаєва - 5: 2.
Дата: 11.07.2016 10:02
Вихованка тренера Сергія Мельника, звягельанка Юлія Лісовська стала бронзовою призеркою на чемпіонаті Європи з вільної боротьби, що проходив у Румунії.
Дата: 28.06.2016 11:46
У м.Бухаресті (Румунія), де з 23 по 26 червня 2016р. проходить чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів та юніорок малинчанка Катерина Машкевич вихованка Ткачука Олександа Миколайовича зайняла 5 місце у ваговій категорії до 51 кг.
Дата: 23.05.2016 09:31
Звягельчанка Світлана Рижикова стала чемпіонкою України з вільної боротьби серед жінок, який нещодавно відбувся у Хмельницькому. Вихованка тренера Юрія Мірзабекяна стала переможцем турніру у ваговій категорії до 63 кг. Для спортсменки це перше досягнення подібного рівня в кар'єрі.