1 2 3 4 5 6

Вільна боротьба

​Команда Коростеня посіла друге місце на турнірі з вільної боротьби в Обухівському районі

Спортсмени з Коростеня у загальнокомандному заліку зайняла друге місце на турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, який нещодавно відбувся у селі Підгірці Обухівського району.

- Марамчин Володимир 66 кг.

Загалом у заході взяли учать більше 90 учасників з багатьох куточків України. Такі змагання поступово об’єднують спортсменів усіх регіонів нашої країни. Спортсмени продемонстрували свої спортивні навики та нагороджені медалями, дипломами та цінними подарунками.

Золото завоювали: Титюк Микита 35 кг, Васюк Єгор 47 кг, Зінкевич Іван 53 кг; срібло отримали: Садулаєв Бекзот 47 кг, Данилюк

Асоціація спортивної боротьби Житомирської області вітає переможців та їх тренерів. Бажаємо нових перемог!