06.07.2018 16:12

Малинський спортсмен Валерій Андрійцев взяв участь у міжнародному турнірі з вільної боротьби

У грузинському Тбілісі 03-05 липня відбувся міжнародний рейтинговий турнір з вільної боротьби до чемпіонату світу. У складі збірної команди України виступав вільник з Малина Валерій Андрійцев.

Спортсмен, розпочавши з переможних перших сутичок, поступився в останніх і посів п’яте місце у вазі 97 кг. Першу зустріч на килимі першого ж дня змагань Валерій провів з турком, вигравши 0:3. Наступного разу наш спортсмен боровся з грузином і також переміг з рахунком 3:0.

Третій поєдинок, вже за вихід у фінал, Андрійцев впровів з грузинським спортсменом Одікадзе Елезбаром, який, до речі, і став чемпіоном змагань. На жаль, в цій сутичці на останніх долях секунди не зарахували два бали, тому українець програв 3:2.

«А наступного дня в боротьбі за 3-тє місце в мене навіть язик не повертається сказати, що програв 4:4… росіянину», - коментує свій виступ Валерій Андрійцев.