Волейбол

Дата: 31.05.2019 12:40
Завершився III тур весняної частини чемпіонату Житомирської області з волейболу серед чоловічих команд сезону 2019р. Цього разу змагання проходили в: м. Житомир, смт. Ємільчине та смт. Городниця.
Дата: 17.05.2019 12:57
В Житомирі триває чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд сезону 2019 року. Другий тур команди зіграли вЖитомирі, Коростені, Олевську та Брусилові.
Дата: 13.05.2019 15:52
Житомирський ВК "Житичі" виграв відкритий волейбольний турнір Ємільчинської селищної ради на "Кубок Перемоги", який 11 травня відбувся в Ємільчине. Другим став також представник Житомира - ВК "Біоресурс", а господарі стали третіми.
Дата: 11.05.2019 09:55
Житомирські  «Житичі» (Житомир) та «Біоресурс» (Житомир) візьмуть участь у відкритому волейбольному турнірі Ємільчинської селищної ради на «Кубок Перемоги». Змагання стартують о 10.00 у спортивному залі Ємільчинського ЗЗСО №1. Господарів представлятиме команда  «Ємільчине-Рембудсервіс» (смт Ємільчине).
Дата: 05.05.2019 12:00
В Овручі та Лугинах відбулися заключні поєдинки першого туру чемпіонату Житомирської області з волейболу серед чоловічих команд сезону 2019 року. У змаганнях беруть участь 16 команд, розділених на дві групи - "Північ" та "Південь".
Дата: 16.04.2019 15:41
Житомирський феномен – саме так зараз називають волейбольні команди Житомирщини після виходу обох до Суперліги. Проте зупинятися на досягнутому Житомирщина не збирається.
Дата: 14.04.2019 12:53
Волейбольний клуб "Житичі" здобув дві перемоги у фінальному раунді чемпіонату України з волейболу серед команд Вищої ліги, який 12-14 квітня, відбувся в Житомирі і став не лише стала чемпіонами Вищої ліги сезону, а й услід за дівчатами отримати путівку до волейбольної Суперліги.
Дата: 11.04.2019 15:39
Відбулися зміни в розкладі "Фіналу чотирьох" Вищої волейбольної ліги України, який стартує в Житомирі у п'ятницю, 13 квітня. Один з учасників - ВК "Політехнік-Одеса" не приїде на вирішальний етап змагань - ігри за участю команди не відбудуться.
Дата: 09.04.2019 14:09
У п'ятницю, 12 квітня, в Житомирі стартує 4-й фінальний тур чемпіонату України "Дитяча ліга" з волейболу серед юнаків 2005р.н. і молодші. Етап пройде у форматі "стінка на стінку" - команди групи "А" проти групи "Б".
Дата: 09.04.2019 11:55
Цими вихідними, 12-14 квітня, Житомир прийматиме фінальні ігри чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги. Упродовж трьох житомирські ВК "Житичі" змагатимуться за вихід у Суперлігу із харківським "Локомотивом", хмельницьким "Новатором-2" та та одеським "Політехніком".
Дата: 02.04.2019 09:22
Минулими вихідними, 29-31 березня, в Хмельницькому житомирський ВК «Житичів» зіграв поєдинки першого туру "Фіналу чотирьох" Вищої волейбольної ліги України.
Дата: 31.03.2019 16:51
Житомирський волейбольний клуб "Полісся" виграв чемпіонат України з волейболу серед команд Вищої ліги та вийшов до Суперліги. У другому турі "Фіналу чотирьох", який 29-31 березня відбувся у Житомирі, наші волейболістки здобули три впевнені перемоги та посіли перше місце у турнірній таблиці чемпіонату.
Дата: 30.03.2019 19:08
Житомирський волейбольний клуб «Полісся» достроково переміг у фіналі чотирьох серед жіночих команд вищої ліги.
Дата: 29.03.2019 21:57
У п'ятницю, 29 березня, в Житомирі розпочалися поєдинки другого раунду "Фіналу чотирьох" вищої ліги України з волейболу серед жінок.
Дата: 29.03.2019 10:58
Житомирський ВК "Житичі" розпочинає боротьбу за путівки до Суперліги - 29-31 березня Хмельницький прийматиме чоловічий «Фінал чотирьох» Вищої волейбольної ліги України.
Дата: 27.03.2019 11:56
У п'ятницю, 29 березня, у Житомирі стартують вирішальні поєдинки Фіналу чотирьох чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд. Наші дівчата з ВК "Полісся" боротимуться за путівку до Суперліги із ВК "Полтавчанка" (Полтава), ХОВУФКС (Харків) та "Орбітою-Спортінтернат" (Запоріжжя)
Дата: 25.03.2019 12:53
Минулими вихідними, 22-23 березня, у Житомирі відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед команд ветеранів «Кубок Житомирського міського голови». Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.
Дата: 22.03.2019 19:57
У п'ятницю, 22 березня, у спортивному комплексі ЖНАЕУ стартував Всеукраїнський турнір з волейболу серед команд ветеранів «Кубок Житомирського міського голови». У турнірі беруть участь шість чоловічих та жіночих команд з Житомира, Луцька, Білой-Церкви, Києва, Хмельницького та Глухова.
Дата: 21.03.2019 12:34
У п'ятницю, 22 березня, в Житомирі стартують ігри фінальної частини Чемпіонату України з волейболу серед команд І ліги за участю житомирського ВК "Біоресурс". Матчі відбудуься в спортивному залі Житомирського державного університету іменів Івана Франка.
Дата: 19.03.2019 16:11
Вже 29-31 березня Житомир прийматиме фінал Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги, на якому наші дівчата з ВК "Полісся" спробують здобути путівку у Суперлігу. З цього приводу голова обласної ради, голова Житомирської обласної федерації волейболу Володимир Ширма 19 березня провів робоче засідання з питань підготовки та організації заходу.
Дата: 18.03.2019 14:24
Команда "Звягель" виграла відкритий турнір з волейболу серед команд-аматорів, який 17 березня відбувся у Новоград-Волинському за підтримки ЖОВ НОК України.