26.01.2018 13:07

Частина дівчат житомирського ВК "Полісся" гратиме за харківську команду в Студентській лізі України

Деякі гравці Житомирського ВК "Полісся" змагатимуться в Студентській лізі України з волейболу у складі ВК "Харків'янка". Прізвища дівчат вказані у заявці Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди на участь у Чемпіонаті, який має стартувати у березні 2018 року.

Всього від цього вишу будуть змагатися 17 волейболісток. Серед них такі наші гравці: капітан команди "Полісся" Марина Лемешева, Анастасія Диханова, Дар'я Жданова, Валентина Осіпчук, Ульяна Котар, Дар'я Буткевич, Дар'я Ковальчук, Кароліна Шибаковська.

Більшість з них є студентами ХНПУ ім. Г. С. Сковороди. Марина Лемешева нещодавно розповіла Спортивному, що спочатку в університеті не хотіли відпускати дівчат у Житомир грати за місцеву команду. Тому волейболістки погодилися зіграти ще один сезон у Студентський лізі за харківський виш . 

Нагадаємо, що волейбольний клуб “Полісся” був створений на базі харківської команди “Харків’янка”. У грудні 2017 року відбулося офіційне представлення житомирського клубу. Після чого дівчата розпочали боротьбу в Першості України з волейболу. Наразі "Полісся" готується до другого туру цього чемпіонату, який відбудеться 16-18 лютого 2018 року в Білій Церкві.

Спортивний Житомир