06.10.2017 12:42

Головне завдання для ВК «Житичі» – призові місця у І лізі чемпіонату України

В Житомирській області в серпні 2017 року з’явилася своя збірна з волейболу. Вона вже встигла проявити себе, як сильного суперника для команд інших областей України. Але на досягнутому ВК «Житичі» зупинятися не збирається.

«І тепер у команди основне завдання – привезти медалі І ліги чемпіонату України. Золото це буде, срібло чи бронза – залежить від тренувального процесу і від хлопців, як вони захочуть грати», –  зазначив начальник клубу Олександр Гибало.

Після перемоги на «Кубку Свободи» у Чернівцях ВК «Житичі» запрошують на різноманітні змагання, розповідає тренер команди Сергій Терейківський.

«17 жовтня ми їдемо в Кам’янець-Подільський на турнір, у якому беруть участь команди Вищої та Першої ліг. Аматорів там не буде. З домашніх ігор – можливо, проведемо чемпіонат міста Житомира. Я думаю що він теж стартує десь в середині жовтня.  Але основне завдання – це якомога краще виступити на чемпіонаті в І лізі і на наступний рік достойно представити клуб у Вищій лізі. Тобто планка висока, але команда розуміє задачі, хлопці всі горять бажанням, потенціал у них високий».

Окрім головного завдання – виграти І лігу, колектив клубу ставить за мету долучати до тренувань  перспективну молодь.

«Молодим у нас відкриті всі двері. Головне, щоб у них було бажання тренуватися. Ніколайчук Денис – один з таких хлопців. Йому зараз 16 років, він хлопець перспективний. Претендує на позицію ліберо, а так як другого ліберо у нас немає, тому у нього є шанс проявити себе. Ми також звернули вже увагу на молодь з області: з Лугин, з Ємільчино. Хочеться щоб вони після закінчення своїх місцевих ДЮСШ вступали у вузи міста Житомира і залишалися тут. Щоб вони знали, що є професійна команда, куди можна потрапити, що є заради чого тренуватися. Бо дуже багато хлопців з Житомирщини їдуть в інші області і там складають основу команд. Чому б не залишити їх тут?» – зауважив Терейківський.

Юлія Оріховська. Спортивний Житомир