10.10.2018 15:46

Грали з травмами, тому не виклалися на повну - капітан ВК "Житичі" про старт у Вищій волейбольній лізі України

Минулими вихідними, 5-7 жовтня, ВК "Житичі" у Хмельницькому зіграв матчі 1 туру Вищої ліги УкраїниВК "Житичі" здобув дві перемоги у поєдинках із київським ВК "Інваспорт-Метеор" і тернопільським ВК "ДСО, однак у запеклій боротьбі поступився місцевому ВК "Новатор-2-Прикордонник".

Капітан житомирської команди Володимир Мірчев розповів, що на результат матчу із хмельничанами вплинула перевага домашньої гри для останніх та травми гравців ВК "Житичі":

"Дві гри виграли, а "Новатору" 3:2 програли. Ми грали на виїзді, а вони вдома і поставили четверо гравців із Суперліги. До того ж судді десь м'ячів сім у нас забрали. Плюс у нас в команді я і Заїка грали з травмами, тому не виклалися на всі 100%. Травмовані коліна - у мене ліва, а у Ярослава права - запалення суглоба. Доводилося грати на знеболювальних. Першу партію програли, потім дві партії без шансів для суперника виграли. Четверту партію вели, вели, а потім через свої помилки віддали перевагу. Тобто повинні були 3:1 вигравати, а 3:2 програли. Чогось не вистачило, фортуни у деяких епізодах," - прокоментував гру своєї команди Володимир Мірчев. 

Та незважаючи на травмованість гравців, команда уже цими вихідними боротимеься за вихід до наступного етапу Кубку України з волейболу, який відбудеться у Харкові.

Спортивний Житомир