05.11.2017 16:26

СК "Прибилів" розгромив ВК "ЖНАЕУ" у 1 турі Першості України з волейболу

В неділю, 5 листопада, в рамках 1 туру Першості України з волейболу ВК "ЖНАЕУ" (Житомир) приймав СК "Прибилів" (Прибилів). 

В першій партії гості взяли ініціативу на себе. Господарі ж відставали на три очки. Поступово відрив між суперниками збільшувався, в результаті чого "Прибилів" обіграв "ЖНАЕУ" з рахунком 25:18. У другій партії житомиряни ще більше здали позиції. Суперники виграли з перевагою у 14 очок. І лише в третій партії ВК "ЖНАЕУ" зібрався і показав справжню боротьбу. Обидві команди грали на рівних, наздоганяючи один одного. Житомиряни мали всі шанси перемогти, однак на останніх хвилинах прибилівці відірвалися на 4 очки. 

СК "Прибилів" (Прибилів) - ВК "ЖНАЕУ" (Житомир) - 3:0

Капітан ВК "ЖНАЕУ" Олексій Павленко розповів, що перші дві партії пройшли гірше для команди через незіграність команди.

"Оскільки команда у нас відносно молода, то ми ще не звикли один до одного, не освоїлися. Перші дві партії ми розігрувались, а в третій партії ми вже показали на що дійсно здатні, показали боротьбу. Перемога дещо була на нашому боці, дещо на боці суперника. Але все вирішили фінальні очки СК "Прибилів".

"Маємо впевнену перемогу 3:0. Якщо чесно ми трошки більше очікували від господарів. Хоча в третій партії житомиряни все ж таки трохи полоскотали нам нерви. Але мої хлопці вірили в перемогу, і вони таки її здобули," - прокоментував гру тренер СК "Прибилів" Костянтин Лисейко.

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир