06.11.2017 10:08

Стартувала Першість України з волейболу. Турнірна таблиця і календар матчів

Минулими вихідними, 4-5 листопада, стартувала Перша волейбольна ліга України серед чоловіків. У чемпіонаті беруть участь 16 команд, які поділені на два дивізіони. Група А складається з клубів Східних регіонів, у групі Б - команди із Західних областей України. До останньої увійшли дві житомирські команди - "ЖНАЕУ" і "Житичі".

Перший тур волейбольної ліги відбувся у чотирьох містах - Краматорську, Харкові (група А) Івано-Франківську та Житомирі (група Б). Пропонуємо Вашій увазі результати зіграних матчів. 

ПЕРША ЛІГА - чоловіки (2017-2018)

1 тур (4-5 листопада 2017 р.)

Група А 

м. Краматорськ
Номер матчуДатаКомандиПартіїРезультат по партіях (м'ячі)М'ячіЧасГлядачі
12345
1 04/11/2017 А-ПІЛОН - ДЮСШ-ДДМА 3 - 0 25 - 17 25 - 18 25 - 21     75 - 56 01:06 80
2 04/11/2017 СОКІЛ - ВГОРУ 0 - 3 0 - 25 0 - 25 0 - 25     0 - 75 00:00 35
3 05/11/2017 ДЮСШ-ДДМА - СОКІЛ 3 - 0 25 - 0 25 - 0 25 - 0     75 - 0 00:00 28
4 05/11/2017 ВГОРУ - А-ПІЛОН
0 - 3 16 - 25 14 - 25 15 - 25     45 - 75 01:04 52

м. Харків
Номер матчуДатаКомандиПартіїРезультат по партіях (м'ячі)М'ячіЧасГлядачі
12345
5 04/11/2017 АКАДЕМІЯ-ДПтС - ХОВУФКС 3 - 0 25 - 18 25 - 15 25 - 18     75 - 51 01:01 75
6 04/11/2017 ПОКРОВСЬК - АМАЛТЕЯ 3 - 0 25 - 21 29 - 27 25 - 16     79 - 64 01:07 64
7 05/11/2017 ХОВУФКС - ПОКРОВСЬК 2 - 3 9 - 25 25 - 22 15 - 25 26 - 24 15 - 13 90 - 109 01:38 48
8 05/11/2017 АМАЛТЕЯ - АКАДЕМІЯ-ДПтС
0 - 3 21 - 25 20 - 25 17 - 25     58 - 75 01:04 38
 
Група Б
 
м. Івано-Франківськ
Номер матчуДатаКомандиПартіїРезультат по партіях (м'ячі)М'ячіЧасГлядачі
12345
9 04/11/2017 ВК ЖИТИЧІ - ВОЛОДАР 3 - 0 25 - 20 25 - 20 25 - 22     75 - 62 01:04 120
10 04/11/2017 ВК ДАНКІВЦІ - ЗАХІДРЕМБУД 3 - 0 25 - 18 25 - 22 25 - 22     75 - 62 01:09 80
11 05/11/2017 ВОЛОДАР - ВК ДАНКІВЦІ 1 - 3 19 - 25 25 - 16 20 - 25 23 - 25   87 - 91 01:26 50
12 05/11/2017 ЗАХІДРЕМБУД - ВК ЖИТИЧІ
0 - 3 11 - 25 21 - 25 14 - 25     46 - 75 00:54 50
 
м. Житомир
Номер матчуДатаКомандиПартіїРезультат по партіях (м'ячі)М'ячіЧасГлядачі
12345
13 04/11/2017 ЖНАЕУ - ДСО 0 - 3 17 - 25 19 - 25 22 - 25     58 - 75 01:01 85
14 04/11/2017 ЮАТРАНС - СК ПРИБИЛІВ 2 - 3 20 - 25 25 - 20 15 - 25 25 - 15 13 - 15 98 - 100 01:36 55
15 05/11/2017 ДСО - ЮАТРАНС 3 - 0 25 - 15 25 - 16 25 - 21     75 - 52 00:54 38
16 05/11/2017 СК ПРИБИЛІВ - ЖНАЕУ
3 - 0 25 - 18 25 - 11 25 - 21     75 - 50 01:01 57

Турнірна таблиця після 1 туру
Група А 

МісцеКомандиМатчі ПартіїМ'ячі
ЗагалВигПрог3-03-13-22-31-30-3ОчкиВигПрогКоефВигПрогКоеф
1
"А-пілон"
2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 6 0 max 150 101 1.4851
8
"Сокіл"
2 0 2 0 0 0 0 0 2 -2 0 6 min 0 150 min
2
"Академія-ДПтС"
2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 6 0 max 150 109 1.3761
3
"Покровськ"
2 2 0 1 0 1 0 0 0 5 6 2 3.0000 188 154 1.2207
6
"ХОВУФКС"
2 0 2 0 0 0 1 0 1 1 2 5 0.4000 141 184 0.7663
7
"Амалтея"
2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 6 min 122 154 0.7922
4
"ДЮСШ-ДДМА"
2 1 1 1 0 0 0 0 1 3 3 3 1.0000 131 75 1.7466
5
"Вгору"
2 1 1 1 0 0 0 0 1 3 3 3 1.0000 120 75 1.6000

Група Б

МісцеКомандиМатчі ПартіїМ'ячі
ЗагалВигПрог3-03-13-22-31-30-3ОчкиВигПрогКоефВигПрогКоеф
3
ВК "Данківці"
2 2 0 1 1 0 0 0 0 6 6 1 6.0000 166 149 1.1140
1
ВК "Житичі"
2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 6 0 max 150 108 1.3888
7-8
"ЖНАЕУ"
2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 6 min 108 150 0.7200
5
"ЮАТРАНС"
2 0 2 0 0 0 1 0 1 1 2 6 0.3333 150 175 0.8571
2
"ДСО"
2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 6 0 max 150 110 1.3636
4
СК "Прибилів"
2 2 0 1 0 1 0 0 0 5 6 2 3.0000 175 148 1.1824
6
"Володар"
2 0 2 0 0 0 0 1 1 0 1 6 0.1666 149 166 0.8975
7-8
"Західрембуд"
2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 6 min 108 150 0.7200

Наступний тур відбудеться 16-17 грудня 2017 року.

Календар матчів на 2 тур:

Група А

м. Черкаси

16/12/2017 ХОВУФКС - А-ПІЛОН
16/12/2017 АМАЛТЕЯ - СОКІЛ
17/12/2017 А-ПІЛОН - АМАЛТЕЯ
17/12/2017 СОКІЛ - ХОВУФКС

м. Чернігів

16/12/2017 ДЮСШ-ДДМА - АКАДЕМІЯ-ДПтС
16/12/2017 ВГОРУ - ПОКРОВСЬК
17/12/2017 АКАДЕМІЯ-ДПтС - ВГОРУ
17/12/2017 ПОКРОВСЬК - ДЮСШ-ДДМА

Група Б

м. Тернопіль

16/12/2017 ДСО - ВК ЖИТИЧІ
16/12/2017 СК ПРИБИЛІВ - ВК ДАНКІВЦІ
17/12/2017 ВК ЖИТИЧІ - СК ПРИБИЛІВ
17/12/2017 ВК ДАНКІВЦІ - ДСО

м. Дрогобич

16/12/2017 ВОЛОДАР - ЖНАЕУ
16/12/2017 ЗАХІДРЕМБУД - ЮАТРАНС
17/12/2017 ЖНАЕУ - ЗАХІДРЕМБУД
17/12/2017 ЮАТРАНС - ВОЛОДАР

Календар матчів на 3 тур:

Група А

м. Умань 
23/02/2018 А-ПІЛОН - ПОКРОВСЬК
23/02/2018 СОКІЛ - АКАДЕМІЯ-ДПтС
24/02/2018 ПОКРОВСЬК - АКАДЕМІЯ-ДПтС
24/02/2018 А-ПІЛОН - СОКІЛ
25/02/2018 СОКІЛ - ПОКРОВСЬК
25/02/2018 АКАДЕМІЯ-ДПтС - А-ПІЛОН

Група Б

м. Херсон 

23/02/2018 ХОВУФКС - ВГОРУ
23/02/2018 АМАЛТЕЯ - ДЮСШ-ДДМА
24/02/2018 ВГОРУ - ДЮСШ-ДДМА
24/02/2018 ХОВУФКС - АМАЛТЕЯ
25/02/2018 АМАЛТЕЯ - ВГОРУ
25/02/2018 ДЮСШ-ДДМА - ХОВУФКС

Спортивний Житомир