06.11.2018 16:25

Тренер ВК "Новатор" про матч із ВК "Житичі": Здивований перебігом гри і обурений рішеннями суддів. - Коментарі наставників обох команд

Житомирський ВК "Житичі" 1-3 листопада приймав ІІІ етап Кубку України з волейболу. Наша команда зуміла обіграти усіх трьох суперників та вирватися у 1/4 фіналу змагання.

Житомиряни потрапили до вісімки найращих ще після перемог у матчах з ВСК "МХП-Вінниця-2" та "Локомотивом-ХДВУФК №1". Однак ВК "Житичі" принциповою була гра і з суперліговим "Новатором", у якій наші хлопці здобули перемогу. Втім тренер хмельницької команди, для якої ця гра також уже нічого не вирішувала, був здивований перебігом гри і обурений рішеннями суддів.

Роман Ковальчук - головний тренер ВК “Новатор”

"Ніяких завдань на цю гру, крім награвання молодих гравців, не було спочатку. Але якісь незрозумілі дії суддів спонукали в третій партії до того, щоб ігрове навантаження отримала стартова шістка, хоча я цього не планував робити. Господарі зіграли найкращу гру, напевно, з усіх трьох і перемогли. Інше питання, як вони перемогли? У мене є ці питання. Я їх озвучив всім відповідним посадовим особам. Такий волейбол є окрасою цих змагань, він дуже подобається вболівальникам. Але, можливо, б ця гра не завершилася в трьох партіях. Я маю на увазі, що в кінці суддівська бригада, на мою думку, робила неправильні рішення, які вплинули на хід гри," - зауважив тренер хмельничан.

Втім наставник житомирян вважає неприйнятним коментувати суддівські рішення.

Сергій Терейковський - головний тренер ВК “Житичі”

"Я не коментую рішення суддів. Це професіонали міжнародної категорії,  а це найвища категорія суддівства, тому я не коментуватиму. Якщо суддя прийняв таке рішення, значить воно правильне. У грі з "Новатором" ми вели у рахунку, особливо у першій парті. Вона закінчилася з хорошою різницею м’ячів, і якось хлопці трохи розслабилися. Це така у нас є маленька проблемка. А кінцівка другої і третьої партії була напруженою. Я радий, що хлопці впоралися і ми перемогли. Вся команда зіграла чудово.

За підсумками 3 етапу ми вийшли у вісімку найсильніших команд у розіграші Кубку України. Завдання на цей етап виконане. Ігри були всі важливі. Під час двох ігор ми вирішували питання потрапляння у ¼. Третю гру ми грали із суперліговим “Новатором”. Грали вдома, у рідних стінах, тому ми повинні були показати хорошу гру і, звичайно, мріяли про перемогу. Це була гра принципова, тому що ми програли їм на турнірі у Хмельницькому . Сьогодні хотілося перемогу забрати додому. Я би виділив усю команду, включаючи заміну. Кожен гравець був готовий вийти у будь-яку хвилину і допомогти команді," - розповів Терейковський.

Наразі житмоисрька команда готується до 3 етапу чемпіонату України серед команд Вищої ліги, а також очікує на жеребкування чвертьфіналу Кубку України з волейболу.