17.12.2018 17:00

Тренер ВК "Полісся": Дівчата зіграли достойно - "Хіміку" мало хто міг забити більше 15 очок

Житомирським волейболісткам з команди "Полісся" не вдалося пробитися до фіналу Кубка України. У Луцьку 13-15 грудня наші дівчата програли двом сильним командам Суперліги. 

Тренер ВК "Полісся" Анатолій Казьмерчук прокоментував гру своїх підопічних у чвертьфіналі змагання. 

"Ми грали з дуже сильними командами, "Хімік" - це неоднократний чемпіон, а "Волинь-Університет-ОДЮСШ" - призер Суперліги. До того ж дівчата ще хворіли, і сесія розпочалась. Не всі дівчата навчаються в Житомирі, тому дехто їздив здавати сесію, а після одразу - в Луцьк. Даша Буткевич їздила, до того ж вона лежала у лікарні і "випала" більше, ніж на два тижні. Ще вона до кінця не вилікувалася, проходить обстеження. У Тані палець ще той не загоївся. Все одне на одне найшло. Але навіть у такому становищі, в якому ми опинилися, команда виглядала досить непогано у боротьбі із суперліговими командами. У команди Южного мало хто міг взяти 15 очок. А у нас було 25:17, потім - 25:20 і 25:16," - розповів Анатолій Казьмерчук.

Він також додав, що головне завдання команди - це перемога у Вищій лізі України. Підготовка до 4 туру, який відбудеться 26-27 січня, розпочнеться вже з 9 січня.

Спортивний Житомир