30.10.2018 11:06

Тренер ВК "Житичі": Вдячний хлопцям за хорошу гру і за результат у ІІ турі Вищої ліги України

Минулими вихідними, 27-28 жовтня, у Житомирі місцевий клуб "Житичі" розгромив усіх суперників у ІІ турі Вищої волейбольної ліги. Наша команда змагалася із львівською командою "Булава" та чернівцьким клубом "Колос".

Тренер ВК "Житичі" Сергій Терейківський залишився задоволений грою своїх підопічних і подякував їм за результат:

"Всі суперники були достойні. Є команди, які виділяються своїм професіоналізмом, але це Вища ліга і тут немає слабких чи сильних. Протягом двох ігрових днів був достатньо хороший рівень волейболу. І я вдячний хлопцям за хорошу гру і, звичайно ж, за результат. Дві перемоги з рахунком 3:0 - це максимальний результат. Помилки були, звісно. Команда знаходиться на шляху встановлення стабільної командної гри. Тому не все так склалося, як хотілося. Але старалася вся команда, всі хлопці добре зіграли і за це їм велике дякую. В перший день я хотів би виділити нашого Миколу Рудніцького, центрального блокуючого. Дуже пристойний рівень гри показав Роман Волков, Мірчев Володимир. Зв’язуючий Середа Богдан відіграв на дуже хорошому рівні обидва поєдинки," - розповів Терейківський.

Він також зазначив, що склад команди уже сформований і потребує лише удосконалення командної гри.

"В основному склад команди уже сформувався, тому просто залишилося шліфувати. Третя частину складають житомиряни. Ми ще у минулому році говорили про те, щоб залучати побільше гравців з міста і області. Але рівень змагань дуже серйозний, і не всі можуть  впоратися із тими завданнями, які ставлять перед командою. Є декілька перспективних хлопців, у яких була можливість пограти у ІІ турі в заміні. І я вважаю, що хлопці впоралися із поставленим завданням. Потихенько, я думаю, що з них виросте гідна заміна". 

Наразі команда готується до ІІІ етапу Кубку України, який відбудеться 1-3 листопада у спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету.

Спортивний Житомир