1 2 3 4 5 6

Волейбол

У Харкові дівчата грали із запаленням легень і травмованими пальцями, - капітан ВК "Полісся" Марина Лемешева

05.12.2018 14:37Волейбол

Житомирський ВК "Полісся" 1-2 грудня у Харкові зіграв матчі ІІІ туру Вищої волейбольної ліги України. Нашим дівчатам вдалося обіграти "Харків'янку", однак у боротьбі з командою ХОВУФКС "Полісся" зазнало першої в сезоні поразки.

Капітан команди Марина Лемешева не здивована таким результатом, адже останнім часом у команді одна за одною з'являються проблеми із здоров'ям гравців.

"Головна гравчиня, діагональна, Даша Буткевич на першу гру з “Харків’янкою” взагалі не виходила, оскільки у неї була температура 39,7. Вона вийшла проти ХОВУФКСА, але до цього Даша не тренувалась тиждень, а без тренувань грати, звичайно, важко. Зараз вона лежить у лікарні з запаленням легень. Це перша причина.  

По-друге, у нас під час гри Тетяна Літвіновська, догравальниця, дуже сильно травмувала палець - у неї розрив зв’язок на безіменному пальці правої руки. Навіть під час гри вона мені казала: "Не можу ставити блок двома руками, допомагай мені, я буду ставити однією рукою. Це теж дуже великий дискомфорт приносило. Я хворіла останній місяць також дуже сильно, але все одно тренувалася.

Враховуючи такі обставини ми навіть не здивовані програшем. Не було основних гравців, а заміна у нас - це молоді дівчата, які абсолютно не мають досвіду і не можуть повноцінно когось замінити. Тому навіть, коли Таня пошкодила собі пальця, ми не могли випустити когось відіграти півпартії чи декілька очок, щоб Таня хоча б забинтувала палець. Ми не засмучуємося і не падаємо духом. Добре, що ми перші тури відіграли успішно, тому незважаючи на цей програш, ми все рівно взяли одне очко і залишилися на першому місці. ХОВУФКС, якщо не помиляюся на четвертому. Ми ще серйозніше і наполегливіше будемо готуватися до наступних ігор, які відбудуться в кінці січня у Львові. Потім у Житомирі прийматимемо запорізькі команди у рамках Кубку України," - розповіла Марина Лемешева.

Спортивний Житомир

 

Схожі новини