29.01.2018 12:07

У Житомирі стартував Чемпіонат області з волейболу

У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету 28 січня стартував Чемпіонат області з волейболу серед чоловічих команд.

З 12 попередньо заявлених команд на змагання приїхало 9. Житомир представляють ВК "ЖНАЕУ", ВК "Біоресурс", ВК "Житомир", збірна Житомирщини школярів. Також у Чемпіонаті беруть участь команди з Баранівки, Ємільчино, Чуднова, Овруча  та Черняхова.

Головний суддя та організатор змагань Анатолій Денисовець розповів, що цей Чемпіонат значно відрізняється від минулорічного.

“У 2018 році змагання проводились лише у місті Житомирі і за більш короткий термін. Цього разу ми будемо проводити Чемпіонат у три етапи. Перший - у Житомирі, другий і третій у регіонах нашої області. Потім буде фінал, ігри за 3-4, 5-6 місця. Також новизна у тому, що кожна команда може залучати гравців з Вищої ліги та Суперліги України”.

Денисовець також розмірковує, що, можливо, буде ще одна додаткова ліга для команд, які з різних причин не змогли приїхати на перший тур.

Щороку в Чемпіонаті Житомирщини з волейболу з’являються новачки, але є і постійні учасники, такі як: ЖНАЕУ, Біоресурс, Чуднів, Ємільчино, Баранівка. Збірна школярів області цього року теж бере участь - це для них попередня підготовка до Дитячої ліги України.

Наступний тур змагань планують провести у квітні 2018 році.

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир