06.07.2018 14:45

У Житомирі відбувся Відкритий чемпіонат з пляжного волейболу

На пляжі житомирського гідропарку 28 червня відбувся Відкритий чемпіонат Житомира з пляжного волейболу. Змагання проводилося традиційно до Дня Конституції України.

У турнірі взяли участь 8 пар. Організатор змагань Анатолій Денисовець розповів, що на кількість учасників вплинули канікули у вишах, а також чотири вихідні. Роками раніше у чемпіонаті грали і по 17-18 пар, переважно студенти.

Щоправда цього року до чемпіонату міста долучалися і спортсмени з інших міст та областей. Один з таких - Вадим Ведерников, який приїхав із міста Українка, Київської області. Він, у парі із новогуйвинським волейболістом Віктором Подгорним, став переможцем чемпіонату.

Друге місце здобули житомиряни Євген Талько і Володимир Савчук. Третіми на чемпіонаті стали Артем Поліщук та Анатолій Міщенко із Черняхова.