18.12.2017 10:44

ВК "Полісся"- ДЮСШ "Спартак" у 1 турі Першості України. Післяматчеві коментарі капітанів команд

У неділю, 17 грудня 2017 року, житомирський волейбольний клуб "Полісся" вдома обіграв вінницьку команду ДЮСШ "Спартак" у рамках 1 туру Першості України серед жінок. Пропонуємо Вашій увазі післяматчеві коментарі представників команд

Марина Лемешева - капітан ВК "Полісся":

Чесно кажучи, очікували набагато більшого. Дуже багато було своїх помилок. Я не сказала б що суперники дуже сильні. Дівчата хороші, потенціал великий. Але ми могли краще зіграти, зробити більше комбінацій. Дуже багато помилялися, я не дуже задоволена цим. Є над чим тренуватися, ми знаємо у чому наші проблеми, будемо готуватися до наступних ігор. Ми дуже довго чекали на перший тур, тренуємося ще з літа. 

Анна Кудина - капітан команди ДЮСШ "Спартак":

Команда суперників дійсно на високому рівні, було дуже цікаво і нелегко з ними боротися. Оскільки там гравці уже з великим досвідом і ми, граючи з ними, також отримали дуже великий досвід. Нам забракло майстерності, можливо, сміливості. Але ми все таки старалися грати на повну, показувати те, що ми вміємо, і що ми можемо все таки щось добитися у цій грі. В другій партії ми дуже добре зіграли, ми показали гру на більш високому рівні. Однак трошечки не дожали, можливо, не вистачило характеру, тому що дійсно там гравці сильніші. Але все таки для нас ця гра була дуже важлива і цікава.

Нагадаємо, що наступні поєдинки у рамках 2 туру в групі Б Першості України, до якої входить ВК "Полісся", відбудуться 16-18 лютого 2018 року в Білій Церкві. 

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир