12.03.2018 13:34

ВК "Полісся" посилюється для боротьби у фіналі Першості України з волейболу - капітан команди Марина Лемешева

ВК "Полісся" здобув три перемоги у заключному турі групового етапу і пробився у фінал Першої волейбольної ліги України. Матчі відбулися 09-11 березня 2018 року в Житомирі.

Нашим дівчатам вдалося вкотре зіграти усі матчі туру без єдиного промаху. Цього разу житомирянки здобули одну перемогу, навіть не граючи. Головний суперник групи Б - ДЮСШ "Юність" (Біла Церква) поїхала з міста завчасно і отримала технічну поразку. Матчі з іншими суперницями - ВК "Іскра" та білоцерквіським Спортліцеєм - відбулися для житомирської команди без сюрпризів.

"У першій грі спочатку в нас були свої промахи, помилки. Однак потім ми все виправили і гра пішла так, як потрібно. В результаті - 3:0 ми виграли. У наступному матчі зі Спортліцеєм ми уже таких помилок не допускалися, все було навіть краще, ніж у попередньому поєдинку. А тепер уже будемо готуватися до фіналу. Перший тур відбудеться у Харкові 16-18 березня 2018 року в Харкові, а другий прийматимемо в Житомирі. Ми уже чекаємо, хочемо грати і перемагати," - прокоментувала гру ВК "Полісся" у 3 турі капітан команди Марина Лемешева. 

Вона також розповіла, що житомирський волейбольний клуб для фіналу посилився зв'язуючим гравцем. У вирішальних матчах боротися за перемогу буде допомагати екс-волейболістка "Харків'янки" Анна Шмаюн. Вона і раніше була заявлена у складі команди, однак через сімейні обставини не могла грати у першому етапі чемпіонату. 

Нагадаємо, що у фіналі Першої волейбольної ліги України зійдуться чотири команди - ВК "Полісся", ДЮСШ "Юність" (Біла Церква), ХОВУФКС (Харків), "Орбіта-Спортінтернат" (Запоріжжя)

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир