23.10.2018 13:17

ВК "Полісся" шукає гравців основного складу та готує команду дублерів

Минулими вихідними, 19-21 жовтня, житомирський вищоліговий ВК "Полісся" вдома зіграв перші матчі Кубку України, обіграв дві команди Суперліги та пройшов у наступний етап змагання. 

Тренер житомирського клубу Анатолій Казьмерчук після першого раунду Кубку відмітив, що виграти у таких сильних суперників вдалося завдяки досвідченим гравчиням ВК "Полісся", однак команді все ще не вистачає гравців і тривають постійні пошуки: 

"У цих матчах проявили себе Юлія Богмацар, Дар'я Буткевич, Валентина Осипчук, Тетяна Літвінович. Тобто є склад - 6-7 чоловік, вони всі ведуть, тому і виходить перемагати більш досвідчені команди. Я думаю, що постійно треба додавати гравців, бо на сьогодні є дев'ять гравців повноцінних, а треба 12. Будемо шукати талановитих дівчат в нашій та інших областях по ДЮСШ. Повинен бути постійний пошук, тоді буде успіх," - розповів Казьмерчук. 

Він також зауважив, що основна команда буде поповнюватися вихованцями обласного спортивного ліцею, який діє з вересня 2018 року. Тренер ВК "Полісся" спостерігав за дівчатами волейбольного відділення закладу і зауважив, що там є декілька переспективних спортсменок, які зможуть проявити себе спочатку на дитячих лігах, а пізніше - і поповнити лави волейбольного клубу. 

Окрім цього, у ВК "Полісся" є студентська команда другого складу. Наразі вона не бере участі у змаганнях. Анатолій Казьмерчук каже, що на це поки що немає коштів, але у наступному сезоні планує заявити дівчат на Студентську лігу України. 

Спортивний Житомир