07.05.2018 13:10

Капітан ВК "Полісся" Марина Лемешева: Виграти чемпіонат України з волейболу нам допомогла шалена підтримка трибун

У Житомирі 4-6 квітня місцевий жіночий клуб "Полісся" змагався за вихід у Вищу волейбольну лігу України. Наша команда зуміла обіграти суперниць із Запоріжжя, Харкова та Білої Церкви і стала чемпіоном Першості України з волейболу

Капітан ВК "Полісся" Марина Лемешева прокоментувала ігри своєї команди у заключному турі плей-оф чемпіонату:

"Першого дня було найлегше грати, ми всі були у піднесеному настрої. Трішки було незвично починати грати, але потім ми взяли на свій бік рахунок дуже хороший, всі старались, гра пішла. Другий поєдинок з Харковом був найбільшсті  емоційний. Ми розуміли, що цій команді ми програли у 1 турі плей-оф, і нам потрібно набагато більше викластися.

Перемогти у грі з харківською командою допомогла підтримка залу, а вона була просто божевільна. Окрім цього, була ще й підтримка в самій команді. Тобто ти помилився, до тебе відразу ж підходять всі гравці команди і говорять: “все, забудь, зараз все буде, ти можеш”. Це було важливо у процесі гри.

В останньому матчі, з командою Білої Церкви, ми були не те, щоб розслабленими... просто більше втомилися емоційно, бо суботу так кричали, що аж в очах темніло. А з ДЮСШ "Юність" ми розуміли, що цю команду обіграли один, другий, третій раз, усвідомлювали, що нам це вдасться знову. Хоча ми і викладалися по максимуму в цій грі, але трохи десь не виходило, бо ми вже були дуже втомленими".

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир