14.09.2018 14:06

ВК "Житичі" на 95% змінив склад команди задля перемоги у Вищій лізі

У житомирського ВК "Житичі", так само, як і у ВК "Полісся", основним завданням на цей сезон є вихід у Суперлігу. Аби досягти цієї мети клуб на 95% поміняв склад команди.

"Вища ліга у цьому році буде дуже цікава, як мінімум 5 команд претендує на місце в Суперлізі. У нас завдання виходити з першого місця і максимально далі пройти по Кубку України. Там з третього етапу приєднаються команди Суперліги. От ми уже на наступному тижні приймаємо Кубок України. Приїдуть команди з Борисполя, Кіровограда і Чернігова. Завдання – пройти перший етап Кубка, а далі вже як Бог дасть. У нас досвідчена команда, я називаю її «Стара синьйора», так само, як і «Ювентус». Прийшло багато досвідчених гравців, які пограли і в Суперлізі, і закордоном. Є хлопці, яким по 33-34-35 років, багато в спорті побачили. І ось така «Стара синьйора» в Житомирі. Загалом склад помінявся на 95%. Житомирських у нас четверо, а всі інші приїзжджі», - розповідає капітан житомирського ВК «Житичі» Володимир Мірчев.

Він також назвав основних суперників, які також претендуватимуть на перемогу. 

"Локомотив" харківський вилетів у Вищу лігу через фінансові проблеми. Але вони навпаки набрали дуже досвідчених гравців і ставлять завдання вийти у Суперлігу. Так само дві одеські команди дуже сильні. Буде дуже цікаво. Основне завдання - потрапити у фінал чотирьох, а там уже потрібно буде боротися за перше місце".

Наразі команда активно готується до чемпіонату та Кубку. Останній розпочнеться 20 жовтня у Житомирі. У рамках підготовк ВК "Житичі" нещодавно взяв участь у турнірі з волейболу Кубок "Новатора" у Хмельницьку. Ці змагання допомогли клубу виявити свої слабкі сторони.

"Ми поїхали на турнір перший раз після зборів, всього їх було два. Перший раз ми вийшли новим складом проти команд Суперліги -Вінницею, яка буде претендувати на 1-2 місце. Повинні були вигравати 3-1, але через незіграність програли їм 3-2. Вцілому ми цей турнір розглядали як етап підготовки, щоб подивитися, які у нас слабкі місця. Ось це єдине, що незіграні, а так то всі хлопці досвідчені," - зізнається Мірчев.

Спортивний Житомир