06.11.2017 11:40

ВК "Житичі" стартує з перемог, "ЖНАЕУ" - з поразок. Результати 1 туру Першості України з волейболу

У чотирьох містах України 4-5 листопада стартувала Перша волейбольна ліга країни. Матчі групи Б, до якої увійшли команди "Житичі" та "ЖНАЕУ" відбулися у Житомирі та Івано-Франківську. 

Команда Житомирського агроекологічного університету приймала у себе ВК "ДСО" (Тернопіль) і СК "Прибилів" (Прибилів). У суботньому матчі "ДСО" обіграв господарів з рахунком 3:0. Недільна гра для житомирян закінчилася з аналогічним результатом - СК "Прибилів" розгромив ВК "ЖНАЕУ".

З точністю до навпаки пройшли матчі ще одного нещодавно створеного житомирського  клубу "Житичі". Команда грала на виїзді у Івано-Франківську проти місцевих клубів "Володар" (Галич) та "Західрембуд" (Бурштин). У першій грі з галичанами житомиряни виграли дві партії з відривом у п'ять очок, у третій господарі намагалися наздогнати суперників, однак їм не вистачило три очки до перемоги. 

З рахунком 3:0 ВК "Житичі" також перемогли і в наступній грі 1 туру з ВК "Західрембуд". Першу партію гості виграли з відривом у 14 очок. В другій суперники зібралися і зуміли скоротити відрив, однак рахунок все рівно був не на їхню користь - 21:25. В останній третій партії житомиряни довели свою першість, обігравши "Західрембут" у 11 очок. 

Наступні матчі житомирські команди зіграють 16-17 грудня 2017 року. ВК "Житичі" змагатиметься у Тернополі з місцевим клубом "ДСО" та СК "Прибилів" (Прибилів). "ЖНАЕУ" зіграє у Дрогобичі (Львівська обл.) з минулими суперниками "Житичів" - "Володар" (Галич) та "Західрембуд" (Бурштин).

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир