22.09.2018 11:32

ВК "Житичі" з перемоги стартував у Кубку України з волейболу. Анонс 2 ігрового дня у Житомирі

У Житомирі 21 вересня розпочалися матчі Кубку України з волейболу серед чоловічих команд. Місцевий ВК "Житичі" з перемоги стартував у цьому змаганні. 

У спорткомплексі ЖНАЕУ в п'ятницю житомирська команда зійшлася у поєдинку із ВК "Крижопіль" і розгромила суперника. У цей же день чернігівська "Академія ДПтС" грала із кропивницькою командою "ФФВ ЦДПУ".

"Академія ДПтС" (Чернігів) - "ФФВ ЦДПУ" (Кропивницький) - 0:3

ВК "Житичі" (Житомир) - ВК "Крижопіль" - 3:0

Капітан ВК "Житичі" Володимир Мірчев розповів, що хоча команді і вдалося виграти поєдинок із Крижополем, але незіграність оновленого складу ще трохи відчувається:

"Почали трошки хвилююче, тому що нова команда, оновлений склад. Але все-таки уже краще, порівняно з минулими нашими іграми. І хоча на початку першої партії програвали 8:2, але потім вирівняли гру і виграли партію з рахунком 25:21. Другу вже вели впевнено і третю партію теж без шансів для суперника виграли. Команди всі рівні. У суботу будемо грати із "Академією ДПтС", ми з нею уже зустрічалися у фіналі Першої ліги минулого року. Тоді ми їх виграли з рахунком 3:0. Команда Кропивницького їх теж вчора обіграла". 

Сьогодні, 22 вересня, житомирський волейбольний клуб зіграє із чернігівською "Академією ДПтС", яка стала бронзовим призером Першої ліги України у сезоні 2017/18. Команда створена із спортсменів Академії Державної пенітенціарної служби. Також у суботу ВК "Крижопіль" зустрінеться у поєдинку із кропивницькою командою "ФФВ ЦДПУ".

15:00 - ВК "Крижопіль" - "ФФВ ЦДПУ" (Кропивницький)

17:00 - ВК "Житичі" (Житомир) - "Академія ДПтС" (Чернігів)

Змагання проходитимуть у спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету.

Спортивний Житомир