21.01.2019 10:50

ВК "Житичі" з перемоги та поразки розпочав 2019 рік у 5 турі Вищої волейбольної ліги

Цими вихідними, житомирский волейбольний клуб "Житичі" у Вінниці зіграв поєдинки 5 туру Вищої ліги України. Наші хлопці змагалися із місцевою командою "МХП Вінниця" та одеською «Заваір-СДЮСШОР».

У першому матчі житомиряни обіграли одеситів, а от другий поєдинок виявився напрочуд запеклим. ВК "Житичі" розпочав гру з "МХП Вінниця" з важких перемог у двох партіях, але у третій і четвертій суперники взяли реванш. Все вирішувала п'ята партія, але у ній житмоисрька команда поступилася господарям на три очки.

Результати ігор:

19 січня, субота

ВК «Житичі» – ВК «Заваір-СДЮСШОР» - 3:1 (25:13; 25:20; 23:25; 25:20)

20 січня, неділя

ВСК "МХП Вінниця" - ВК «Житичі» - 3:2 (24:26; 23:25; 25:22; 25:17; 15:12 )

Та попри поразку, ВК "Житичі" зберіг позиції в турнірній таблиці чемпіонату. Команда залишається на другому місці, скоротивши розрив між лідером - хмельницьким "Новатором-2-Прикордонником" - із чотирьох очок до двох.

Вже цього тижня, 25-27 січня, на житомирян чекає серйозна боротьба за вихід у півфінал Кубку України з волейболу.