04.12.2017 10:21

Житомир продовжує лідирувати у Дитячо-юнацькій лізі України з волейболу

Житомиряни знову опинилися у лідерах після 2 туру Дитячо-юнацької ліги України з волейболу. Змагання відбувалися  у Чернівцях 01-03 грудня 2017 року.

Команда Житомирської ДЮСШ №1 зіграла чотири матчі. У перший день наші спортсмени обіграли Полтавську КЗ СДЮШОР 2 з рахунком 0:3. У суботу житомиряни здобули дві перемоги над командами Чернівців і Овруча -  2:1, 3:0. У завершальній грі вихованці ДЮСШ №1 у запеклій боротьбі мінімально поступилися Вільнянську (Запорізька обл.) з рахунком 2:1.

Житомиряни у цьому турі грали без основного гравця Владислава Саверського, який травмувався у минулому турі. До того ж у іграх, за станом здоров'я, не зміг взяти участь ще один учасник команди Ігор Тичина.

Тим не менше, команда ДЮСШ №1 продовжує залишатися у лідерах. За підсумками двох турів вона має 18 очок і знаходиться на другому місці після Вільнянська (21 очок). 

Крім цього, чемпіон Світу з волейболу Петро Раца зауважив, що за останні 10 років він не бачив в Україні такої майстерної команди, як житомирська.

Наступний тур чемпіонату відбудеться в Одесі 9-10 лютого 2018 року.

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир