18.07.2018 11:00

Житомирська команда виграла чемпіонат області з пляжного волейболу

У житомирському гідропарку 14-15 липня вперше за довгі роки відбувся чемпіонат області з пляжного волейболу серед чоловіків. У змаганні взяли участь 10 команд з Любара, Ємільчине, Черняхова, Лугин та Житомира.

Протягом двох днів спортсмени боролися за першість в чемпіонаті. У підсумку призерами змагань стали житомиряни, а також волейболісти з Черняхівського та Ємільчинського районів:

1 місце - Талько Євген, Ковальчук Олександр (Житомир)

2 місце - Міщенко Анатолій, Поліщук Артем (Черняхів)

3 місце - Степушенко Віталій, Оріхівський Олександр (Ємільчине)

Головний суддя змагань Анатолій Денисовець вважає, що як для першого чемпіонату області з пляжного волейболу, все пройшло більш, ніж добре, і в подальшому цей вид в області буде розвиватися:

Останніми роками у нас не було чемпіонатів області з волейболу пляжного саме серед чоловічих професійних команд. Цей відбувався вперше і пройшов дуже добре. Я, як головний суддя, приємно здивований, бо якщо перший чемпіонат пройшов так гарно, то я вже уявляю, як пройдуть наступні. 10 команд для початку - це дуже добре. Тим паче не лише житомирські команди брали участь, а й приїхали спорстмени з районів, наприклад, Ємільчино - це 120 км, Лугини - 140 км. Люди приїхали і залишилися задоволеними. Вони уже в себе планують проводити подібні турніри. Любар уже робить майданчики, вже запрошує нас, щоб ми їхали і судили турнір, який вони хочуть проводити. Так що пляжний волейбол на Житомирщині буде жити стовідсотково!"

Учасники чемпіонату були нагороджені грамотами, медалями, цінними подарунками, а призери - грошовими винагородами, загальна сума яких склала майже 3 тисячі гривень. 

Спортивний Житомир