04.05.2018 09:49

Житомирська студентка гратиме за збірну України з волейболу сидячи у Китаї

Студентка ІІ курсу факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету Анастасія Філон перебувала на спортивних зборах з волейболу сидячи у м. Дніпро.

Про це повідомляє прес-служба ЖНАЕУ.

Спортсменка виборола право представляти Україну у складі національної параолімпійської збірної команди з волейболу сидячи на міжнародному турнірі, який відбувається у Китаї з 3 по 14 травня.

Довідка: Волейбол сидячи — різновид волейболу для спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, паралімпійський вид спорту. У складі команди - шість гравців основного складу та шість запасних. Від класичного волейболу цей різновид відрізняється стандартами розміру майданчика (10х6 м), сітки (7 м на 80 см), довжиною аутів (6 метрів з боку лицьової лінії і по 3 метри з боку бічних ліній). Гравці передньої лінії приймаючої сторони мають право блокувати подачу. А також в момент торкання м'яча гравець не має права відривати  сідниці від підлоги. В іншому: рахунок, заміни, переходи, перерви, гравець «ліберо» та інше, все відповідає правилам класичного волейболу.

Спортивний Житомир