1 2 3 4 5 6

Волейбол

Житомирський ВК "Біоресурс" у Львові зіграє заключні матчі групового етапу Першої ліги України

08.02.2019 12:13Волейбол

Житомирський волейбольний клуб "Біоресурс" 9-10 лютого у Львові зіграє вирішальні поєдинки групового етапу Першої ліги України. Наша команда змагатиметься з суперниками підгрупи Б - ВК "Добротвір" та ВК "Юатранс-Воллей".

Завдання завершити перший етап чемпіонату на лідерських позиціях у цій групі майже вирішили СК «Прибилів» та ВК «Данківці». «Майже» - оскільки ще не втратили мінімальних шансів ВК «Патріот» та ВК «Добротвір». Багато чого залежатиме від розвитку подій в Івано-Франківську, де особливого значення набувають результати поєдинків СК «Прибилів» - «Патріот» та СК «Прибилів» - ВК «Данківці». Для однієї з двох останніх команд подвійна невдача в Івано-Франківську цілком може стати фатальною.

 

У групі А головна увага буде прикута до протистоянь у Новій Каховці. Адже саме тут між собою зустрічатимуться всі троє сьогоднішніх лідерів – ВК «Нікополь», «ХДВУВК №1-Локомотив» і «Вгору». Найкращі шанси на виконання головного завдання – завоювання однієї з двох путівок до так званого «Фіналу чотирьох» мають волейболісти «Нікополя». Проте у цьому випадку на кону стоїть значно більше, ніж рядовий успіх, тож спортсмени Харкова та Херсона, безсумнівно, чіплятимуться за свій шанс з подвійною самовіддачею. 

Натомість, у разі двох впевнених перемог ВК «Нікополь», невдачами його опонентів на повну можуть скористатися ДЮСШ-ДДМА та ВК «Крижопіль». У Кропивницькому їм належить провести по три поєдинки, в тому числі й між собою, і, за певного розвитку подій, одна з цих команд цілком може скласти компанію тому ж «Нікополю» у «Фіналі чотирьох».      

Втім, навряд чи анонсований тур порадує любителів інтриги максимально фантастичним розвитком сюжету, і розв’язка вийде значно простішою. Та все ж у будь-якому випадку доля путівок до «Фіналу чотирьох» вирішуватиметься безпосередньо на ігровому майданчику!     

за матеріалами прес-служби ФВУ

Спортивний Житомир

Схожі новини