17.12.2017 14:29

Житомирський ВК "Полісся" розгромив вінницький "Спартак" у матчі 1 туру Першості України з волейболу

У неділю, 17 грудня, житомирський волейбольний клуб "Полісся" зіграв завершальний матч в стартовому турі Першості України серед жінок. У спортивному комплексі ЖНАЕУ волейболістки "Полісся" змагалися із вінницькою командою ДЮСШ "Спартак".

Як і у минулій грі, житомирянки розгромили суперників з рахунком 3:0. Вінничанкам, щоб перемогти, не вистачило трохи досвіду та майстерності. Хоча у другій партії команда ДЮСШ "Спартак" грала на рівні з ВК "Полісся". Однак різниця у 4 очки все ж завадила гостям виграти цю партію, після чого запал вінничанок згас. І в підсумку перемогу здобули житомирянки.

Першість України з волейбол серед жінок
1 тур, група Б, Житомир, 17.12.2017

ДЮСШ "Спартак" (Вінниця) - ВК "Полісся" (Житомир) - 0:3 (13:25, 21:25, 11:25)

Наступні поєдинки у рамках 2 туру в групі Б Першості України відбудуться 16-18 лютого 2018 року у Білій Церкві.